#bookstagramtopasja

22:52:00 donka reads 8 Komentarzy

Cześć! 
Nie ma możliwości, żebyście nie słyszeli o genialnej akcji #bookstagramtopasja, ale jeżeli znalazły się tutaj osoby, które (o dziwo!) się uchowały i słyszą o tym po raz pierwszy to przedstawiam krótkie wyjaśnienie.Nasza akcja to nie tylko hasztag na Instagramie, pod którym możecie tagować swoje zdjęcia. To przede wszystkim nasz głos w ważnej sprawie! Pragniemy Wam powiedzieć, że bookstagram to nie tylko idealne zdjęcia, które tworzą całość. Nie jest to również oddzielanie ich białymi polami, gdy coś nam nie pasuje. To nie szaleńczy wyścig w zdobywaniu obserwujących, czy ranking, kto ma najwięcej współprac z wydawnictwami. Pamiętajcie, że za każdym kontem stoi człowiek i właśnie on się liczy. Jego zdanie, na dany temat, sposób w jaki wyraża siebie. To człowiek z krwi i kości, a nie wzrastająca liczba obserwujących.
Kinga zebrała 11 cudownych dziewczyn, które doskonale znacie z książkowego świata. Każda z nas ma wyjątkowy, charakterystyczny tylko dla siebie styl wypowiedzi, czy sposób fotografowania. Jesteśmy tak różne jak niebo i ziemia, ogień i woda, ale uzupełniamy się jak nikt inny. I ta grupa 12 zwariowanych dziewczyn jest tu po to, by przypomnieć nam wszystkim, że bookstagram to pasja do książek. Każda z tych dwunastu dziewczyn będzie przypominać, czym jest książkowa część Instagrama i jak wyglądała dawniej. A także jak powinna wyglądać dzisiaj.
Każda z tych wyjątkowych dwunastu dziewczyn może nas nauczyć czegoś nowego, wskazać drogę w ciemności, ale też wyciągnąć pomocną dłoń i pokazać jak zacząć raczkować w bookstagramowym życiu. Każda z tych dwunastu dziewczyn też kiedyś zaczynała i wie, jak trudne są dla niektórych początki. Każda z tych dziewczyn ma swój bagaż doświadczenia, którym chętnie się podzieli.
Trudno w krótki sposób (i bez mojej gestykulacji, tak, pisze post i macham rękoma) wytłumaczyć wszystko, ale mam nadzieję, że istota akcji jest dla wszystkich oczywista oraz zrozumiała.
Co tu dużo pisać, przyjmijcie nas ciepło oraz dołączcie do inicjatywy. Na tym najbardziej nam zależy. 
Kinga zebrała 11 cudownych dziewczyn, które doskonale znacie z książkowego świata. Każda z nas ma wyjątkowy, charakterystyczny tylko dla siebie styl wypowiedzi, czy sposób fotografowania. Jesteśmy tak różne jak niebo i ziemia, ogień i woda, ale uzupełniamy się jak nikt inny. I ta grupa 12 zwariowanych dziewczyn jest tu po to, by przypomnieć nam wszystkim, że bookstagram to pasja do książek. Każda z tych dwunastu dziewczyn będzie przypominać, czym jest książkowa część Instagrama i jak wyglądała dawniej. A także jak powinna wyglądać dzisiaj. Każda z tych wyjątkowych dwunastu dziewczyn może nas nauczyć czegoś nowego, wskazać drogę w ciemności, ale też wyciągnąć pomocną dłoń i pokazać jak zacząć raczkować w bookstagramowym życiu. Każda z tych dwunastu dziewczyn też kiedyś zaczynała i wie, jak trudne są dla niektórych początki. Każda z tych dziewczyn ma swój bagaż doświadczenia, którym chętnie się podzieli.Trudno w krótki sposób (i bez mojej gestykulacji, tak, pisze post i macham rękoma) wytłumaczyć wszystko, ale mam nadzieję, że istota akcji jest dla wszystkich oczywista oraz zrozumiała. Co tu dużo pisać, przyjmijcie nas ciepło oraz dołączcie do inicjatywy. Na tym najbardziej nam zależy. 

Razem z tymi niesamowitymi dziewczynami chcemy rozpocząć prawdziwą rewolucję! Jeśli chcesz nam pomóc dodaj #bookstagramtopasja pod swoimi zdjęciami i cóż... mam dla Ciebie rewelacyjne tapety na telefon! Dzięki nim na pewno nie zapomnisz o cudownym Bookstagramie!

1.

2.

3.

4.Definitywny koniec z wymówkami! #bookstagramtopasja idzie w świat!
Mam nadzieję, że któraś z tapet przypadła Ci do gustu i już dziś zagości na Twoim smartfonie!
Koniecznie pochwal się tym na Facebooku lub Instagramie dodając hashtag #bookstagramtopasja!

Idziesz na to? Jak będzie? :)

Zobacz również:

8 komentarzy:

 1. Naprawdę świetny post i cała akcja jest genialna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super! Mam nadzieję, że tapeta już ściągnięta i polecona znajomym! <3

   Usuń
 2. Uwielbiam #bookstagrama! ❤ ten świat jest pełen cudownych ludzi, z którymi miałam przyjemność się poznać, podzielić opiniami na temat książek :)
  Cała ta akcja jest cudowna. Tutaj nie liczy się liczba obserwujących czy liczba komentarzy, ale ludzie, z którymi mamy kontakt! ❤

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak! Liczba to (nie)stety tylko liczba. Ważniejsza jest więź, którą #bookstagram niewątpliwie pomaga nam budować! ❤

   Usuń

Popularne Posty